Bramy compact

Wyposażone są w unikatowy układ szyn, niewymagający stosowania sprężyn równoważących, co gwarantuje długą eksploatację i minimalne potrzeby w zakresie serwisowania.

Cechuje je:
oszczędność miejsca i mnóstwo możliwości
niezawodność w użytkowaniu
wysoka izolacja termiczna
łatwy i szybki montaż

Maksymalna szczelność

Segmenty bramy Compact składają się w układzie harmonijkowym na górnych konsolach bezpośrednio nad otworem, dzięki czemu można uzyskać dużą oszczędność przestrzeni w pomieszczeniu. Mogą być stosowane wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Uszczelki, w które wyposażona jest brama, zapewniają maksymalność szczelność i izolację przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

Solidność wykonania

Brama Compact ze względu na oszczędność konstrukcji, solidność wykonania, niewielką awaryjność i estetyczny wygląd nadaje się do montażu w obiektach różnego przeznaczenia począwszy od dużych zakładów przemysłowych, poprzez mniejsze warsztaty, biurowce i budynki o nowoczesnym designie.

Wsparcie i doradztwo w wyborze

Ostateczny wybór typu bramy segmentowej uzależniony jest od jej przeznaczenia i miejsca montażu dlatego każdy Klient i każda inwestycja traktowana jest przez nas indywidualnie, począwszy od doboru najbardziej optymalnego rozwiązania, przygotowania projektu oraz dostawy i montażu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Technicznym.